درباره ما

اگر دوست دارید درباره ما بیشتر بدانید، در صفحه درستی قرار گرفته اید.

فیس بوک

ما را در فیس بوک دنبال کنید.

گوگل

ما را در گوگل دنبال کنید.

یوتیوب

ما را در یوتیوب دنبال کنید.

فروشگاه ما

درباره ما

گلفروشی آنلاین یاس

مروزه با پیشرفت تکنولوژی اکثریت مردم به دنبال راحت ترین راه ممکن برای رسیدن به محصول مورد نظر خود در هنگام احتیاج به خرید هستند . فروشگاه های اینترنتی از راحتترین روش های خرید برای محصولات می باشند که روز به روز بر تنوع محصولات آن ها افزوده می شود .  گلفروشی انلاین یاس بزرگترین فروشگاه اینترنتی در زمینه خرید گل و سفارش گل ، خرید گلهای آپارتمانی و سفارش انوا گلها ، خرید کاکتوس و سفارش گل مورد نظر ، خرید بونسای و سفارش انواع کاکتوس و همچنین خرید عمده گل و گیاهن زینتی  می باشد که با ارائه خدمات متنوع خود در سریع ترین زمان ممکن در زمینه گل و گلفروشی می تواند به شما برای سهولت در فراهم کردن گلهای طبیعی و ماندگار کمک کند .

گلفروشی آنلاین یاس برای ثبت سفارش شما به شما چند روش را پیشنهاد می دهد تا بتوانید محصول خود را انتخاب و سفارش دهدید :

روش اول  ) خرید اینترنتی محصول می باشد که با مراجعه به فروشگاه اینترنتی ما به آدرس www.yas6.ir  می توانید سفارش خود را ثبت و به دو روش پرداخت آنلاین و یا پرداخت کارت به کارت هزینه سفارش را پرداخت نمایید .

روش دوم ) ثبت سفارش تلفنی که در این روش شما می توانید با تماس با یکی از کارشناسان ما در خواست ثبت سفارش خود را بدهید که در این روش کارشناسان ما برای شما با اطلاعاتی که از شما دریافت می کنند سفارش شما ثبت کرده و همراه با سفارش برای شما ارسال می کنند تا از مرتبه های بعدی برای سفارش بتوانید به صورت اینترنتی و راحت سفارش خود را ثبت نمایید .

 


در حال حاضر گلفروشی آنلاین یاس خدمات خود را در استان تهران ، کرج و تمام نقاط کشور ارائه می دهد

توجه داشته باشید که هزینه ارسال محصولات زیر مبلغ ۵۰۰ هزار تومان بر عهده مشتری می باشد .

با تشکر

گلفروشی آنلاین یاس

Cart
Your cart is currently empty.